Pageloader

Elementy wykończeniowe

Podbiciówka, schody, domki rekreacyjne, elewacje drewniane, wiaty, garaże, tarasy, ambony,

PODBICIÓWKA

Oferujemy deskę podbitkową, boazeryjną i elewacyjną o szerokości 121mm, 146mm i 196mm dostępną w długościach do 6 metrów.
Materiał pochodzi wyłącznie z drewna świerkowego o cienkich słojach rocznego przyrostu ze skandynawskich i syberyjskich zasobów leśnych.
Deski można zastosować wewnątrz pomieszczeń na sufity i ściany oraz jako podbiciówkę na elewacje.

gfx

Zapewniamy:
– szeroką paletę kolorów bejc renomowanej firmy Tikkurila
– trójwarstwową konserwację preparatami do drewna firmy Tikkurila, które wpływają na znakomitą trwałość i wysoką jakość naszego produktu
– dwukrotne malowanie wodorozcieńczalnym, modyfikowanym olejem do drewna Pinja W-Oil wraz z bejcą, zalecanym do powierzchni w wilgotnych miejscach na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń i chroniącym drewno przed wilgocią, brudem, pleśnią i sinieniem
– trzecią warstwę z farby nawierzchniowej Pinjasol Pro, która jest bezbarwnym, rozpuszczalnikownym, jednoskładnikowym preparatem na bazie oleju lnianego i daje efekt półmatu oraz zapobiega utracie barwy bejcy na drewnie.

SCHODY ZEWNĘTRZNE

Nasza firma wykonuje schody oraz tarasy z modrzewia syberyjskiego, który odznacza się wysoką trwałością i wytrzymałością na zróżnicowane warunki atmosferyczne.

DOMKI LETNISKOWE

ELEWACJE DREWNIANE

WIATY