Pageloader

ŁÓDŹ

ŁÓDŹ

W sierpniu 2011 roku pracowaliśmy w Łodzi. Powstał tam dom Doroty i Adama o powierzchni 149 m2. Dodatkowo w bryle budynku znajduje się garaż. Teren wokół domu jest pięknie zagospodarowany ? znajduje się tam domek letniskowy, basen oraz rabaty porośnięte zielenią.
Jak Dorota i Adam wspominają budowę wymarzonego domu?  Czy spełnił ich oczekiwania? Zobaczmy, jakimi refleksjami podzielili się z nami.

„Firmę Polhaus poleciła nam przedstawicielka biura nieruchomości, które pośredniczyło przy kupnie naszej działki. Współpraca z Pawłem Koschanym, właścicielem firmy, od pierwszego spotkania była bardzo treściwa i profesjonalna.  Zaufaliśmy Pawłowi, dlatego postanowiliśmy właśnie jemu powierzyć budowę wymarzonego domu.

Ekipa Polhaus była bardzo zgrana, uprzejma oraz rzetelna. Pracownicy firmy wyróżniali się  pracowitością i wyjątkową dbałością o porządek w miejscu pracy, co jest niezwykle rzadki u osób z tej branży. Jesteśmy wdzięczni pracownikom firmy Polhaus  za elastyczność jaką się wykazali ? wykonali parę zmian w trakcie budowy z powodu naszego  „widzimisię” .
Materiały użyte przy budowie są wysokiej jakości, co potwierdziło wielu podwykonawców. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny. Jednym wrzutem do kominka uruchamiamy turbinę, która dystrybuuje ciepłe powietrze po całym budynku .
Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami, które wykonywały różne prace wykończeniowe, jednak żadnej z nich nie jesteśmy zadowoleni, nie możemy ich rekomendować. Zupełnie inaczej jest z firmą Polhaus, którą polecamy z radością i przekonaniem.”