Pageloader

Współpraca

Steico Logo

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, której głównym udziałowcem jest spółka STEICO AG.
Produkuje płyty i maty izolacyjne z włókna drzewnego i konopi, płyty pilśniowe twarde i lakierowane oraz belki dwuteowe.

Dzięki fabrykom w Czarnkowie, Czarnej Wodzie i Casteljaloux dysponuje największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyrobów, które są zdrowe i wyprodukowane z surowców naturalnych.

Grupa STEICO jako pierwszy producent płyt pilśniowych porowatych poddała certyfikacji FSC pełną paletę swoich produktów. Certyfikat FSC (Forest Stewardshio Council) świadczy o stosowaniu w procesie produkcji surowców pochodzących z lasów zarządzanych według światowych standardów. Priorytetem dla Steico jest zachowanie gospodarki leśnej w stanie zbliżonym do naturalnego oraz proekologiczne wykorzystanie drewna.

Jako dostawca produktów dla budownictwa i meblarstwa Steico na bieżąco kontroluje jakość swoich wyrobów. Dysponuje nowoczesnym laboratorium badawczym zapewniającym niezmiennie wysoką jakość poprzez bieżące pobieranie prób i wykonywanie testów jakościowych.

Wysoka jakość produktów STEICO potwierdzana jest przez nadzór ze strony niemieckiego Urzędu Kontroli Materiałów Nordrhein-Westfalen (MPA NRW), Dortmund. Od sierpnia 2003 produkcja jest certyfikowana przez grupę TÜV Süddeutschland wg ISO 9001:2000.

www.steico.biz

logo pater

Firma PATER jest firmą rodzinną od 2001 roku zajmującą się stolarką okienną i drzwiową. W naszej ofercie znajdą Państwo okna, drzwi, bramy garażowe, rolety takich firm jak: OKNOPLAST, KMT, POL-SKONE, DRE, CAL, ERKADO, VOSTER, PORTA, VERTE, HÖRMANN, KRISPOL, WnD, POZBUD, ALUHAUS. Nasze salony dostępne są dla Państwa w Chodzieży, Pile oraz Trzciance. Mamy wieloletnie przygotowanie merytoryczne, doświadczony zespół montażowy.

Razem z firmą POLHAUS oraz 2PR zajmujemy się budową domów w wybranej technologii. Dysponujemy projektami gotowymi oraz proponujemy Państwu projekty indywidualne.

www.paterdom.com.pl

Pozbud

Pozbud Poznań z największych i najstarszych producentów okien i drzwi w Polsce. Dzięki wysokiej jakości, która jest efektem wykorzystania nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć, lakierów i szyb, wyroby Pozbud Poznań cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Potwierdzeniem zalet firmy są liczne referencje, jakie uzyskuje oraz certyfikat ISO 9001.

www.pozbud.pl

logo 2pr

2PR- design, wnętrza, architektura Paulina Reiter

– Adaptacja projektu na działce budowlanej
– Konsultacje w sprawie projektów proponowanych przez firmę POLHAUS i PATER
– Projekty indywidualne
– Projekty wnętrz oraz mebli pod wymiar

www.2pr.com.pl

logo_chata1

Nasza działalność obejmuje:

– Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
– Szacowanie i wycenę nieruchomości
– Obsługę prawną transakcji
– Doradztwo kredytowe
–  Świadectwa charaktystyki energetycznej budynków
–  Budowę domów

www.chata.pila.pl.