Pageloader

ZACHARZYN

DOM W ZACHARZYNIE

Inwestycja ta, rozpoczęła się na przełomie kwietnia i maja 2012 r. Budynek ma powierzchnię użytkową 120 m2. Na parterze o metrażu 75m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, pokój gościnny, łazienka oraz kotłownia. Piętro podzielone jest na trzy sypialnie oraz łazienkę. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z realizacji inwestycji oraz przeczytania recenzji właściciela po zakończonej budowie.

Marcin Kamiński, właściciel domu w Zacharzynie, podzielił się  swoją opinią i wspomnieniami na temat współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do przeczytania!

Dlaczego z drewna?

Zdecydowaliśmy się z żoną na budowę domu w technologii szkieletowej, przede wszystkim ze względu na szybkość wykonania. Zależało nam, aby szybko zamieszkać w nowym domu.

Zacząłem robić rozeznanie wśród firm zajmujących się stawianiem budynków z drewna, zdobywałem informacje na temat tej technologii, szukałem opinii innych. Otrzymałem wiele ofert od firm z całej Polski, jednak zależało mi, aby mój dom budowała firma z okolicy.
Do firmy Polhaus przekonało nas podejście Pawłą Koschanego,  właściciela, do prowadzenia interesu. Fakt, że osobiście nadzrouje wszystkie prace bardzo nas uspokoił. Było to dla nas szczególnie ważne, ponieważ sami nie moglibyśmy często bywać na budowie ? mieszkaliśmy wtedy w Lesznie, 150 km od Zacharzyna.
Ponadto Polhaus buduje z materiałów wysokiej jakości. Inne firmy z którymi kontaktowaliśmy się, nie mogły w tej cenie zaproponować tak dobych produktów.
Kropką nad ?i? były wspólne zainteresowania, które dzielimy z Pawłem ?  wiedziałem, że z tym człowiekiem się dogadam.

Szybko i sparwnie

Projekt wybraliśmy z internetu, był później zaadoptowany do technologii oraz naszych oczekiwań. Inwestycja rozpoczęła sie w kwietniu 2012 roku. Na budowie bywaliliśmy raz na dwa tygodnie. Właściwie to oglądaliśmy tylko wyniki prac, bo Paweł sam podejmował kluczowe decyzje.
Jeda rzecz bardzo zwróciła naszą uwagę ? czystość w domu. Pracownicy firmy przywiązywali do tego bardzo wielką wagę. Na budowie można było chodzić w skarpetkach!
   Pracownicy stanowią  bardzo zgraną ekipę, która niemal rozumie się bez słów. Byli bardzo pomocni, wykazywali się niesamowitą inicjatywą. Wykonywali wiele prac i udzielali porad, których nie musieli.

Już mieszkamy!

Bardzo dobrze nam się mieszka w naszym domu. Budynek jest niezwykle ciepły, niewiele wydajemy na ogrzewanie.
Mamy piec ?na wszytko? i kominek, osiągamy temperaturę 23o C przy 120 m2 i wydajemy między 200 a 300 zł miesięcznie.Wcześniej mieszkaliśmy w 70 metrowym mieszkaniu, w starym budownictwie. Temperatura nie przekraczała 18o C a wydawaliśmy 500 zł miesięcznie!

Cała budowa poszła szybko i sprawnie. Tak szybko, że nie nadąrzaliśmy za etapami budowy. Facet, u którego zamówiliśmy kuchnię spóźnił się, ponieważ dodał sobie dwa tygodnie do podanego przez nas terminu ukończenia budynku.
Stwierdził, że nie spotkał się jeszcze, aby ktoś w terminie oddał dom ? u nas było to nawet przed terminem.
Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, również zdecydowalibyśmy się na firmę Polhaus.”

Marcin Kamiński, Zacharzyn